Projekty

Projekty domów i kuchni

A-symetria wykonuje projekty domów i wnętrz na terenie województwa Zachodnio-Pomorskiego, przede wszystkim w Szczecinie. Każda z aranżacji uwzględnia indywidualne potrzeby klienta, a jednocześnie łączy w sobie funkcjonalność, estetykę, nowoczesność i wygodę. Tylko połączenie wszystkich tych elementów pozwala stworzyć projekt kompletny, spełniający wszystkie oczekiwania.


Oferta


Oferowane aranżacje wnętrz to projekty wszystkich najważniejszych pomieszczeń, a więc przede wszystkim:

  • projekty kuchni;
  • projekty salonu;
  • projekty łazienki

Wykonując aranżację danej przestrzeni, uwzględniamy oczekiwania klienta, ale także specyfikę danego pomieszczenia. Dbamy nie tylko o to, by stanowiło ono spójną całość z wystrojem całego domu, ale także, by projekt był jak najbardziej funkcjonalny i dostosowany do potrzeb danej osoby. 


Pomoc przy projektach domów


Wielu klientów ma swoje własne pomysłu na urządzenie przestrzeni, ale nie wie, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej albo w jaki sposób połączyć wszystkie elementy w spójną całość. Inne osoby wiedzą z kolei, jakich cech oczekują od danego pomieszczenia, ale nie mają żadnych sprecyzowanych wymagań co do mebli czy nawet kolorystyki pomieszczeń. Obojętnie, jakim jest się klientem – z wyraźnie zarysowaną wizją czy jedynie kilkoma pomysłami, a-symetria to miejsce, w którym tworzone są aranżacje na potrzeby każdego . Korzystając z pomocy specjalisty, klienci mogą mieć ponadto pewność, że zostaną im zaoferowane optymalne rozwiązania, a także, że unikną w ten sposób błędów, które mogliby popełnić, działając na własną rękę – na przykład wybierając niefunkcjonalne meble, źle rozplanowując przestrzeń czy wybierając nieodpowiednie materiały. 


Wizualizacje


Często wyobrażenie o danym projekcie dalece odbiega od jego realizacji. W konsekwencji może się okazać, że nieprzemyślane wybranie poszczególnych elementów będzie skutkować nieudaną aranżacją i to zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Dużym ułatwieniem jest w tym wypadku wizualizacja. Na jej podstawie klient może dokładnie zobaczyć, jak będzie prezentowało się dane wnętrze. Jest to odpowiedni moment na dokonanie wszelkich zmian - zarówno pod względem ustawienia, doboru kolorów czy mebli. Wizualizacje pozwalają na uniknięcie podjęcia nieprzemyślanych czy niekorzystnych decyzji i dokonania poprawek jeszcze na etapie projektu, bez ponoszenia zbędnych wydatków. Pozwalają jednak nie tylko na przełożenie wyobrażenia klienta na rzeczywisty obraz, ale także stanowią duże ułatwienie dla wykonawców - na przykład dla stolarzy wykonujących meble na zamówienie. 


Indywidualne podejście


A-symetria to pracownia, w której każdy klient traktowany jest w pełni indywidualnie. Oznacza to, że zamiast wybierać stale te same, sprawdzone rozwiązania, projekty są tworzone tak, by każdy z nich miał swój własny charakter i dostosowany był do konkretnych potrzeb. Podczas tworzenia aranżacji uwzględniane są zarówno preferencje, oczekiwania, jak i dodatkowe wymagania, metraż czy możliwości finansowe.

A-Symetria - Architekt i projektant wnętrz

Nasze adresy :

1. ul. Jasna 3/20, 70-777 Szczecin

2. ul. Witkiewicza 50, 73-110 Stargard

Nr telefonu : 608 633 492

Email :
k.witkowska@a-symetria.com
Znajdź nas :

Projektowanie i aranżacja wnętrz

Pracownia projektowa istnieje od 2010 roku.

Jej twórcą jest Katarzyna Witkowska, absolwentka Politechniki Szczecińskiej i Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej.

Więcej o studiu A-Symetria

Formularz kontaktowy :

ul. Jasna 3/20 70-777 Szczecin
Tel : 608 633 492 Email : k.witkowska@a-symetria.com