O nas

Architekt i projektant wnętrz - Szczecin

Architekt i projektant wnętrz Katarzyna Witkowska

Pracownia projektowa istnieje od 2010 roku.

Jej twórcą jest Katarzyna Witkowska, absolwentka Politechniki Szczecińskiej i Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej.

Każda przestrzeń taka jak dom, mieszkanie, biuro, czy lokal użytkowy to nastrój, osobista wizytówka właściciela. Idealnym sposobem na osiągnięcie jak najlepszego rezultatu to przede wszystkim ścisła współpraca architekta i inwestora.

W swojej pracy łączę funkcjonalność z najnowszymi trendami. Staram się również żeby charakter pomieszczenia jak najbardziej oddawał upodobania moich klientów, tak aby właśnie Oni czuli się tam najlepiej.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

A-symetria to studio istniejące już od 2010 roku, założone przez Katarzynę Witkowską. Studio realizuje swoje usługi na terenie województwa Zachodnio-Pomorskiego, przede wszystkim w Szczecinie. 


Architekt Zachodnio-Pomorskie


Na rynku działa wielu architektów, jednak nie każdy z nich oferuje usługi na tym samym poziomie. W swojej pracy staramy się zapewnić najwyższe standardy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, nie powtarzamy raz użytych rozwiązań, wiedząc, że to, co sprawdzi się w przypadku jednego klienta, wcale nie będzie najlepszą propozycją dla kolejnych. Dzięki temu osoby korzystające z naszych usług mogą cieszyć się wnętrzami jedynymi w swoim rodzaju, dostosowanymi do ich własnych potrzeb.

Wiemy, że w naszej pracy najważniejszy jest klient, dlatego uważnie wysłuchujemy jego oczekiwań i staramy się wdrożyć daną wizję do projektu. Jednocześnie kierujemy się własną wiedzą i doświadczeniem, dlatego dostrzegając bardziej korzystną alternatywę lub oceniając, że jakieś rozwiązanie okaże się niepraktyczne, zawsze informujemy o tym klienta i wspólnie szukamy najlepszego wyjścia z sytuacji. Zdajemy sobie sprawę, że jako profesjonaliści jesteśmy osobami, w których klient pokłada zaufanie, dlatego powinniśmy służyć radą i pomocą. Stale dbamy także o podnoszenie swoich kwalifikacji, dokształcania się i zdobywania większego doświadczenia. W ten sposób jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom i dostosować naszą działalność do najnowszych rozwiązań czy aktualnej mody aranżacyjnej. 


Projektant wnętrz Szczecin – oferta


Nasza oferta obejmuje projektowanie pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka czy salon. Pragniemy pomóc w stworzeniu indywidualnego projektu wnętrza. Nasze usługi obejmują takie czynności jak:

  • inwentaryzacja stanu istniejącego wnętrza budynku;
  • układ funkcjonalny zawierający plan zagospodarowania wnętrza oraz podział na stref;
  • wykonanie wizualizacji;
  • przygotowanie rysunków wykonawczych, czyli dokumentacji technicznej w oparciu o wizję projektu;
  • określenie specyfiki materiałów;
  • nadzór nad całą realizacją


Architekt wnętrz Szczecin


Ważnym aspektem naszej działalności są wizualizacje. Pozwalają klientowi zobaczyć zindywidualizowany projekt przed jego wdrożeniem w życie, by mógł ocenić efekt końcowy i wprowadzić ewentualne zmiany. Wizualizacje są też dużym ułatwieniem dla wykonawców stolarzy i budowlańców jako dodatkowa pomoc poza projektami wykonawczymi. Developerzy mogą natomiast wykorzystywać wizualizacje jako reklamy na plakatach czy w broszurach. Doskonale wiemy, że większość osób nie umie samodzielnie rozplanować aranżacji tak, by była ona w pełni funkcjonalna – wiele osób zapomina o zachowaniu odpowiednich odległości czy wybiera poszczególne elementy, nie myśląc o tym, że razem mogą one nie stworzyć spójnej całości. Wizualizacje pozwalają uniknąć wielu problemów czy błędnych decyzji. Są także doskonałym sposobem na przetestowanie kilku możliwości i wybranie najdogodniejszej jeszcze przed wdrożeniem projektu w życie.

A-Symetria - Architekt i projektant wnętrz

Nasze adresy :

1. ul. Jasna 3/20, 70-777 Szczecin

2. ul. Witkiewicza 50, 73-110 Stargard

Nr telefonu : 608 633 492

Email :
k.witkowska@a-symetria.com
Znajdź nas :

Projektowanie i aranżacja wnętrz

Pracownia projektowa istnieje od 2010 roku.

Jej twórcą jest Katarzyna Witkowska, absolwentka Politechniki Szczecińskiej i Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej.

Więcej o studiu A-Symetria

Formularz kontaktowy :

ul. Jasna 3/20 70-777 Szczecin
Tel : 608 633 492 Email : k.witkowska@a-symetria.com